Zmiany w radzie nadzorczej Biotonu

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: bankier.pl/ rynekaptek.pl   16-05-2017, 10:39

Zmiany w radzie nadzorczej Biotonu Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Bioton informuje, że z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej spółki odwołano: Yu Liang Huanga i Dariusza Trzeciaka. Jednocześnie powołano na tę funkcję: Dariusza Trzeciaka, Jubo Liu, Mark Ming-Tso Chianga i Tomasza Siembidę.

Dariusz Trzeciak ukończył czteroletnie studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowe Studia Zarządzania Biznesem Międzynarodowym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, oraz Wydział Prawa i Administracji i Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego.

Jubo Liu jest założycielem spółki Cogenes Biotechnology Incorporation (specjalizującej się w działalności badawczo-rozwojowej, działalności w zakresie wytwarzania i wprowadzania do obrotu produktów do diagnostyki in vitro) i od sierpnia 2011 r. jej prezesem, jak również założycielem spółek NovoTek Pharmaceuticals Limited (Hongkong) i Beijing NovoTek Medicinal Technology Development Co. Ltd (Pekin) (międzynarodowej platformy służącej wprowadzaniu do obrotu produktów ochrony zdrowia w Chinach i za granicą.

Mark Ming-Tso Chiang od 2009 r. związał ścieżkę kariery z międzynarodowymi przedsiębiorstwami farmaceutycznymi. Jego doświadczenie obejmuje znaczną liczbę projektów i inicjatyw dotyczących sprzedaży i marketingu, w tym zwłaszcza z zakresu segmentacji i targetowania.

Tomasz Siembida - radca prawny z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Ekspert w dziedzinie prawa handlowego i corporate governance, w którym to zakresie doradzał wielu spółkom notowanym na warszawskim parkiecie. Wielokrotnie wspomagał spółkę w procesach komercjalizacji insulin na rynkach międzynarodowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus


BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH