#wspierajmedyka. Były brawa, jest hejt

MULTIMEDIA

Autor: YT/ rynekaptek.pl   28-04-2020, 12:03

#wspierajmedyka. Były brawa, jest hejt Personel Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze wspólnie z Polskim Radiem Zachód przygotował spot kampanii społecznej, która ma zwrócić uwagę na problem traktowania pracowników służby zdrowia w czasie pandemii (fot. archiwum)

Ratownicy medyczni, pielęgniarki i lekarze najpierw byli nagradzani brawami i nazywani bohaterami. Teraz dochodzi do sytuacji, gdy muszą mierzyć się ze społecznym ostracyzmem.

Personel Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze wspólnie z Polskim Radiem Zachód przygotował spot kampanii społecznej, która ma zwrócić uwagę na problem traktowania pracowników służby zdrowia w czasie pandemii.

Występujący w klipie medycy chcą opowiedzieć o społecznych uprzedzeniach wobec pracowników służby zdrowia oraz o towarzyszących im w związku z tym, własnych odczuciach.

W spocie udział wziął personel medyczny Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze: Marta Sieniawska - pielęgniarka, Adriana Żelazna - ratowniczka medyczna, Jakub Buśko - pielęgniarz, Marcin Krawczyk - pielęgniarz.

Nagranie zrealizowali:
lek. med. Szymon Michniewicz - kierownik SOR
Krzysztof Filmanowicz - Polskie Radio Zachód
Janusz Życzkowski - Polskie Radio Zachód

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH