Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego UJ CM

PO GODZINACH

Autor: bieg.cm-uj.krakow.pl/ rynekaptek.pl   02-10-2020, 14:21

Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Farmaceutycznego UJ CM Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Nieważne, gdzie będziesz, nieważne, w jakim tempie dotrzesz do mety! Najważniejsze, abyś pobiegł z nami! Każde 5 kilometrów przybliża nas do celu, którym jest zakup sprzętu medycznego dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu - zachęca CMUJ.

Rozpoczyna się 6 edycja biegu "5 na dobry początek".

- Dotychczas „5 na dobry początek” był sposobem na aktywny start w nowy rok akademicki. I na promocję zdrowego stylu życia. W tym roku mamy jeszcze jeden niezwykle ważny cel – zebranie funduszy na zakup sprzętu niezbędnego do przeprowadzania operacji osteotomii okołopanewkowej metodą Ganza, która stosowana jest tylko w wybranych ośrodkach w Europie - informuje organizator biegu Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum.

- Przez pięć lat spotykaliśmy się na krakowskich Błoniach – jedno pełne okrążenie plus prosta dopełniająca dystans. Pięć kilometrów. Tym razem – ze względów bezpieczeństwa – nie możemy pobiec wspólnie, w jednym miejscu, w jednym czasie. Jednak niezależnie od tego, gdzie będziemy – możemy wspólnie osiągnąć jeden cel. W tempie mistrzowskim albo truchtem. W lesie, na łące czy w parku. Każde 5 km przybliża nas do jego osiągnięcia - dodaje.

Więcej: https://bieg.cm-uj.krakow.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH