"Botoks": "Leczenie grozi śmiercią"

PO GODZINACH

Autor: wyborcza.pl/ rynekaptek.pl   21-08-2017, 15:38

"Botoks": "Leczenie grozi śmiercią" Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Z oficjalnego opisu filmu: ''Szpital ukazany w ''Botoksie'' to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet''.

Daniela rozpoczyna pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna. Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji.

Poukładany świat cenionej chirurg -Patrycji rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Beata to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu.

Jak czytamy w Gazecie Wyborczej, film ma obnażać prawdziwy świat szpitali, klinik medycyny estetycznej oraz koncernów farmaceutycznych. Pokazać jak naprawdę wygląda praca lekarzy i ratowników medycznych.

Premiera ''Botoksu'' przewidziana jest na końcówkę września, ale już teraz szokują plakaty promujące film. Stylizowane na ostrzeżenia z paczek papierosów hasła głoszą: ''Leczenie grozi śmiercią'', ''Każdy lekarzyk ma swój cmentarzyk'', ''Prawdziwy chirurg sika do umywalki'', ''W zeszłym roku w Polsce 17% pacjentów nie przeżyło operacji''.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH