Katowice: OIA tworzy nowy szybki kanał do komunikacji

PO GODZINACH

Autor: OIA Katowice/ rynekaptek.pl   15-02-2021, 17:03

Katowice: OIA tworzy nowy szybki kanał do komunikacji Powodem wyboru właśnie tego komunikatora jest łatwość obsługi, pełne szyfrowanie informacji, brak dodatkowych kosztów oraz oparcie przynależności tylko na numerze telefonu Fot. ShutterStock Data dodania: 19 grudnia 2022

Śląska Izba Aptekarska tworzony grupę kierowników aptek SIA na komunikatorze WhatsApp. Ten kanał komunikacji ma zapewnić szybki przepływ ważnej, szybkiej i trafnej informacji.

Powodem uruchomienia tego szybkiego kanału wymiany informacji - w tym przypadku kierowników aptek otwartych - jest bardzo duża ilość zmian legislacyjnych wdrażanych w związku z wejściem ustawy o Zawodzie Farmaceuty oraz rosnące potrzeby szybkiej i trafnej komunikacji.

Ze względu na sporą liczbę kierowników, Izba prosi o ograniczenie wysyłania zapytań oraz komunikatów w tym kanale do minimum. "Jeżeli każdy coś napisze raz dziennie, to mamy 1000 komunikatów na dobę - tego raczej nie chcemy" - informuje prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej,
dr n. farm. Mikołaj Konstanty.

Grupa ta nie będzie miejscem dyskusji, takie miejsce będzie tworzone w innej lokalizacji. W tym jednak przypadku zależy nam na możliwości przesłania ważnej, szybkiej i trafnej informacji.

- Zgłoszenie do grupy na WhatsApp'ie nie jest obligatoryjne, ale wiadomości tam przekazywane będą istotne dla prowadzenia i zarządzania aptekami ogólnodostępnymi - zapewnia.

Powodem wyboru właśnie tego komunikatora jest łatwość obsługi, pełne szyfrowanie informacji, brak dodatkowych kosztów oraz oparcie przynależności tylko na numerze telefonu.

Więcej: https://katowice.oia.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH