Katowice: V Konkurs Nalewek Własnej Receptury

PO GODZINACH

Autor: SIA/rynekaptek.pl   21-09-2017, 14:47

Katowice: V Konkurs Nalewek Własnej Receptury Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów z terenu Izby oraz osoby związane z farmacją do udziału w jubileuszowym V Konkursie SIA Nalewek Własnej Receptury -  Katowice 2017.

Konkurs obędzie się 10 listopada w w siedzibie SIA w Katowicach. W jego trakcie zostanie także przeprowadzone szkolenie z wiedzy praktycznej o winie, które przeprowadzi Arkadiusz Tarasiński.

Tematyka szkolenia: jak czytać etykietę wina, co to jest apelacja, systemy apelacyjne na świecie, co to jest kupaż, na czym polega dojrzewanie wina, jak wino przechowywać, jakie są wady wina, jak degustować wina, na czym polega dekantowanie, jak podawać wino, ewentualnie łączyć z daniami.

Uczestnicy zgłaszający się do konkursu, zobowiązani są dostarczyć do siedziby Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach w terminie do 6 listopada 2017 r. do godz. 17.00, jedną lub dwie próbki tej samej nalewki (lub innych trunków), o pojemności nie mniejszej niż 200 ml każda. Liczba nalewek zgłaszanych do konkursu przez jednego uczestnika jest dowolna.

Do konkursu zgłaszać można jedynie nalewki oraz inne alkohole (wina, piwa, likiery), które nie są dostępne w komercyjnej sprzedaży (pochodzą z domowej produkcji).

Zwycięzcy konkursu SIA zostaną zgłoszeni do Ogólnopolskiego VI Konkursu Nalewek Własnej Receptury, który będzie organizowany 24 listopada 2017 r. przez Okręgową Izbę Aptekarską w Krakowie.

Udział w konkursie i szkoleniu należy zgłosić do 6 listopada 2017 r.

Więcej: http://katowice.oia.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus


BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH