Kobietę ugryzł komar, więc wezwała pogotowie

PO GODZINACH

Autor: czestochowa.dlawas.info/ rynekaptek.pl   16-06-2017, 13:38

Kobietę ugryzł komar, więc wezwała pogotowie Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Policjanci z Częstochowy zatrzymali kobietę, która podczas interwencji pogotowia była agresywna, nie chciała podporządkować się wydawanym poleceniom, a także znieważyła funkcjonariuszy i ratowniczkę medyczną. Zgłaszająca żądała pomocy, ponieważ ugryzł ją komar.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 czerwca) oficer dyżurny z I Komisariatu Policji w Częstochowie otrzymał zgłoszenie z pogotowia o bezpodstawnym wezwaniu karetki. Kiedy pogotowie przyjechało na miejsce, okazało się, że zgłaszająca żąda pomocy w związku z ugryzieniem jej w rękę przez komara.

Ratownicy nie stwierdzili jednak żadnego zagrożenia jej życia czy zdrowia związanego z ukąszeniem owada i uznali, że wezwanie ich było bezzasadne. Kobieta obrzuciła wtedy interweniującą ratowniczkę wulgaryzmami i groziła jej pozbawieniem życia. Podobnie zachowała się wobec przybyłych na miejsce mundurowych.

Badanie wykazało w organizmie kobiety prawie 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty znieważenia policjantów i ratowniczki medycznej oraz kierowania gróźb karalnych.

Więcej: www.czestochowa.dlawas.info

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH