Konkurs FotoFarm: można oddawać głosy na najlepsze zdjęcia

PO GODZINACH

Autor: SIA/rynekaptek.pl   05-10-2017, 15:09

Konkurs FotoFarm: można oddawać głosy na najlepsze zdjęcia Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Od środy 4 października istnieje możliwość wyboru najlepszego zdjęcia przesłanego w ramach III Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Farmaceutów - FotoFarm. Do SIA wpłynęło 90 zdjęć od 25 uczestników z 11 Okręgowych Izb Aptekarskich.

29 września 2017 r. minął termin zgłaszania zdjęć do III Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Farmaceutów - FotoFarm. 

Natomiast od środy (4 października) jest możliwość wyboru najlepszego zdjęcia przesłanego na konkurs FotoFarm, poprzez „kliknięcie lajków” znajdujących się przy danej fotografii na stronie: www.facebook.com/SlaskaIzbaAptekarska.

Zdjęcie, które do 20 października br. (piątek) do godz. 15.00 otrzyma największą ilość lajków, wygra w kategorii - nagroda publiczności.

Odrębne głosowanie przeprowadzi jury konkursu FotoFarm, które również wyłoni laureatów.

Wręczenie nagród zwycięzcom III Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Farmaceutów - FotoFarm nastąpi podczas jubileuszowego V Konkursu Śląskiej Izby Aptekarskiej Nalewek Własnej Receptury - Katowice 2017, który odbędzie się 10 listopada 2017 r. o godz. 18.00 w siedzibie Izby w Katowicach.

Więcej:  http://katowice.oia.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH