Konkurs z okazji 100-lecia Akademickich Studiów Medycznych

PO GODZINACH

Autor: WOIA/rynekaptek.pl   10-11-2017, 13:21

Konkurs z okazji 100-lecia Akademickich Studiów Medycznych Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Wydział Farmaceutyczny UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu rozpoczyna przygotowania do obchodów 100-lecia Akademickich Studiów Medycznych. Z tej okazji uczelnia zorganizuje konkurs fotograficzny.

Dziekan Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, prof. dr hab. Lucjusz Zaprutko wraz z Komitetem Organizacyjnym obchodów 100-lecia nauczania farmacji w Poznaniu ogłaszają konkurs fotograficzny z nagrodami pt. "Wydział Farmaceutyczny w Poznaniu na fotografii" i zapraszają do aktywnego w nim udziału.

Konkurs ma charakter otwarty dla wszystkich pasjonatów fotografii, w tym fotografów amatorów, w szczególności obecnych i byłych pracowników Uniwersytetu oraz studentów.

Tematyka prac konkursowych powinna dotyczyć miejsc lub osób związanych z historią i obecnym funkcjonowaniem Wydziału Farmaceutycznego.

Celem Konkursu jest popularyzacja twórczości fotograficznej, promocja Wydziału Farmaceutycznego, jak też utrwalenie historii Wydziału Farmaceutycznego.

Ostateczny termin nadsyłania zdjęć to 1 października 2018 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 października 2018 roku.

Więcej: https://www.woia.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH