Która drużyna okazała się najlepsza?

PO GODZINACH

Autor: SIA/rynekaptek.pl   19-09-2017, 15:12

Która drużyna okazała się najlepsza? Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

OIA w Łodzi została Mistrzem Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej. Zawodnicy zostawili na boisku wiele sił i wykazali się walecznością, ale wygrać mogła tylko jedna drużyna.

W sobotę 16 września 2017 r. na murawie przy hurtowni farmaceutycznej Hurtap w Łęczycy (woj. łódzkie) odbył się Puchar Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej - czytamy na stronie SIA.

W zawodach tradycyjnie wzięły udział cztery najlepsze drużyny ostatnich Mistrzostw Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej, które odbyły się 1 kwietnia 2017 r. w Sosnowcu, tj.: OIA Katowice, OIA Łódź, OIA Poznań oraz OIA Bydgoszcz.

Mistrzem Polski OIA w Piłce Nożnej została drużyna gospodarzy – OIA Łódź. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Katowic. Trzecie miejsce zajęła ekipa z Poznania, z czwarte z Bydgoszczy.

Piłkarzem z drużyny OIA Katowice, który wyróżnił się w szczególny sposób był mgr farm. Rafał Ludwig. Został uznany królem strzelców (w 3 spotkaniach zdobył aż 12 goli). Najlepszym zawodnikiem został mgr farm. Łukasz Jędrzejewski z OIA Poznań, a najlepszym bramkarzem – mgr farm. Piotr Radzikowski z OIA Łódź.

Organizatorom Pucharu Polski OIA w Piłce Nożnej byłą hurtownia Hurtap oraz OIA w Łodzi.

Więcej: http://katowice.oia.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH