Lublin: zawody farmaceutów w piłce siatkowej

PO GODZINACH

Autor: ltwnf.org/ rynekaptek.pl   20-03-2017, 11:21

Lublin: zawody farmaceutów w piłce siatkowej Warunki uczestnictwa i dalsze szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie

Lubelskie Towarzystwo Wspierania Nauk Farmaceutycznych wraz ze współorganizatorami zaprasza do wzięcia udziału w I Ogólnopolskich Mistrzostwa Farmaceutów oraz Studentów Wydziałów Farmaceutycznych w Piłce Siatkowej.

Celem zawodów, organizowanych przez lubelskich farmaceutów i pracowników naukowych Wydziału Farmaceutycznego we współpracy z Lubelską Okręgową Izbą Aptekarską oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, jest integracja społeczności zawodowej, która obejmuje nie tylko liczne gremium akademickie i aptekarskie, lecz także osoby pracujące w urzędach, szpitalach i firmach farmaceutycznych, w duchu zdrowej rywalizacji.

Ponadto integracja ta ma obejmować zarówno obecne jak i przyszłe środowisko farmaceutyczne, reprezentowane przez studentów Wydziałów Farmaceutycznych.

Dodatkowo podstawowym założeniem Mistrzostw jest stworzenie tradycji corocznych turniejów sportowych kierowanych do tychże środowisk.

Warunki uczestnictwa i dalsze szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie. Planowany termin wydarzenia to 2 czerwca – 4 czerwca.

Więcej: http://ltwnf.org/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH