Magia telewizji nie zna granic

PO GODZINACH

Autor: you tube/ rynekaptek.pl   28-09-2017, 11:27

Magia telewizji nie zna granic Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Jerzy Zięba informuje, że otrzymał od stacji TVN propozycję poprowadzenia autorskiego programu na kanale TVN i TVN7. Program ma być emitowany w segmencie "Magia telewizji" o godzinie 3 nad ranem - opowiada Jerzy Zięba w filmie zamieszczonym na kanale You Tube.

To ma być program na żywo. Jak dodaje przyszły prowadzący, warunkiem propozycji jest to, że nie będzie mógł diagnozować, nie będzie mógł leczyć.

- Będę odpowiadał na telefony, na sms-y, będziemy sobie rozmawiać. Chciałbym, by było to potraktowane z kimś, kto się zajmuje sprawami zdrowia - wyjaśnia zasady.

Dodaje: - To co widzimy na mój temat w telewizji, to jest nieprawda. Dlatego chciałbym, byśmy sobie rozmawiali. Oczywiście oczekuję hejterów, będą się chować za pseudonimami, mnie to nie obchodzi, nie rusza, poradzimy sobie.

Wyjaśnia, że również Wirtualna Polska udostępnia swój kanał, żeby transmitować program w tym samym czasie, co w TVN i na You Tube, po czym dołączy kanał TVN7.

Spytaliśmy w biurze prasowym TVN o ten fakt. Otrzymaliśmy taką odpowiedź: "Jerzy Zięba nie otrzymał od nas propozycji prowadzenia autorskiego programu zarówno na antenie TVN jak i TVN7".

Jerzy Zięba jest m.in. autorem książki "Ukryte terapie" i propagatorem medycyny alternatywnej.

Przeciwnicy zarzucają mu, że głosi teorie niezgodne z wiedzą naukową, np. że szczepionki są szkodliwe, piersi można powiększyć za pomocą hipnozy. Wśród chorób, które jego zdaniem można wyleczyć nawet w kilka dni lub miesiąc, są m.in. nadczynność tarczycy, choroba Leśniowskiego-Crohna, nowotwory.

W ostatnim czasie media informują o tragicznych przypadkach, kiedy osoby bez wiedzy popartej nauką, zajmują się leczeniem. Zauważalny jest też wzmożony ruch środowisk antyszczepionkowych.
Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH