OIA w Warszawie: webinar dla kierowników i właścicieli aptek

PO GODZINACH

Autor: OIA w Warszawie/rynekaptek.pl   04-09-2020, 11:03

OIA w Warszawie: webinar dla kierowników i właścicieli aptek Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Warszawska Okręgowa Izba Aptekarska zaprasza na webinar dla kierowników i właścicieli aptek, który odbędzie się 9 września 2020 roku o godzinie 11:00.

OIA w Warszawie zaprasza na webinar: "Jak zyskać zaangażowanego i zmotywowanego pracownika młodego pokolenia? Zmiany pokoleniowe na rynku pracy”.

Jak pisze Izba na stronie, na współczesnym rynku pracy zachodzi ważna zmiana pokoleniowa, która wywiera olbrzymi wpływ na funkcjonowanie wszystkich organizacji: od korporacji do małych przedsiębiorstw jakim są właśnie apteki. Lekceważenie tych przemian jest częstym źródłem wewnętrznych konfliktów czy nieporozumień. Przedstawiciele różnych pokoleń prezentują inne postawy i oczekiwania wobec pracy i te różnorodności mogą łatwo zwiększyć efektywność zespołu apteki. Mogą być sposobem na to, aby ją dodatkowo wzmocnić dzięki wykorzystaniu tego międzypokoleniowego potencjału i stać się źródłem przewagi konkurencyjnej, którą tak trudno jest dziś uzyskać.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in. co zrobić aby apteka stała się atrakcyjnym i poszukiwanym miejscem pracy dla młodego pokolenia pracowników oraz jak ograniczyć z rotację i stworzyć warunki wspierające potrzeby różnych generacji.

Bezpłatny webinar dedykowany kierownikom i właścicielom aptek.

Za czynne uczestnictwo w webinarze przyznane zostaną 2 punkty edukacyjne "miękkie".

Więcej: oia.waw.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH