Preparat ze smoczą krwią? Wystarczy krem z filtrem UV

PO GODZINACH

Autor: pogromcyreklam.blogspot.com/ rynekaptek.pl   21-08-2017, 14:34

Preparat ze smoczą krwią? Wystarczy krem z filtrem UV Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

W aptekach można nabyć krem pielęgnacyjny do tatuaży. Pełna nazwa reklamowanego preparatu to Reprintic Genuine Tattoo Care Color Protect with Anti- Fade Formula”. Czy działa? Odpowiada Pogromczyni Reklam Farmaceutycznych.

Skład preparatu Reprintic:

· Dragon’s blood
· Mieszanina olejów: lnianego, monoi, z pestek róży rdzawej
· Witamina A
· Witamina E
· Filtr UVA/UVB SPF 10.

Według informacji zamieszczonej przez producenta, sok smocza krew pozyskiwany jest z kory drzewa Croton Lechreli. Ma działanie ochronne na komórki skóry oraz regeneracyjne. Wzmacnia barierę skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz posiada działanie silnie przeciwutleniające. Mieszanina olei ma za zadanie zmiękczyć naskórek, nawilżyć go i zregenerować.

- Witaminy A i E to nawilżenie, odżywienie ujędrnienie i wygładzenie naskórka, a filtr UVA/UVB chroni przed niekorzystnym wpływem promieni słonecznych na skórę a także na sam tatuaż. Finalnie skóra jest gładka, lśniąca, nawilżona a co za tym idzie tatuaż prezentuje się o wiele korzystniej niż przed aplikacją - wyjaśnia farmaceutka.

Nawilżona skóra to ładna skóra, a tym samym ładnie wyglądający tatuaż. Na lato warto sięgnąć po krem z filtrem UV, który i tak zaleca się stosować regularnie. Czy zatem trzeba koniecznie sięgać po Reprintic ze smoczą krwią?

- Patrząc na skład omawianego produktu, myślę, że na drogeryjnych półkach znajdziemy wiele innych specyfików z lepszym składem. Może nie będą miały formuły „anti-fade” dla tatuaży, ale z pewnością odżywią i nawilżą skórę dając taki efekt. Czemu zatem Reprintic dostępny jest w aptece? Dobre pytanie - pisze farmaceutka.

Więcej: http://pogromcyreklam.blogspot.com/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH