PTSF. Webinar: w szczepionkę nie boli

PO GODZINACH

Autor: FB/ rynekaptek.pl   23-02-2021, 18:03

PTSF. Webinar: w szczepionkę nie boli Prelegentka opowie o wykonywaniu szczepień przez farmaceutów w różnych krajach oraz szczepieniach na COVID-19 Fot. ShutterStock Data dodania: 19 grudnia 2022

W dniach 22 - 28 lutego 2021 roku Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji organizuje ogólnopolską akcję "W szczepionkę nie boli".

W ramach wydarzenia odbędą się dyskusje w szkołach, a także webinar na temat szczepień wykonywanych przez farmaceutów w krajach UE, w tym szczepionką przeciw COVID-19.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 28 lutego. Można zapisywać się na nie do 25 lutego, do godziny 19:00.

Wykład poprowadzi Anna Vicere, z zawodu prawniczka, która aktualnie pracuje dla Vaccines Europe, europejskiej organizacji reprezentującej firmy farmaceutyczne zajmujące się badaniami, rozwojem i produkcją szczepionek w Europie.

Prelegentka opowie o wykonywaniu szczepień przez farmaceutów w różnych krajach oraz szczepieniach na COVID-19.

Ponadto w ramach akcji "W szczepionkę nie boli" odbywać będą się prelekcje dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Misją akcji jest edukacja polskich licealistów bez względu na profil klasy, w której się uczą w zakresie szczepień ochronnych, aby stali się świadomymi dorosłymi, którzy podejmują odpowiedzialne decyzje w zakresie profilaktyki swojej, swoich bliskich i swoich dzieci.

"Pragniemy stworzyć miejsce w internecie wolne od fake newsów, które zaangażuje odbiorców (działania na Facebooku i Instagramie) i będzie szerzyć potwierdzone informacje zamiast walczyć z opiniami antyszczepionkowców" - informują organizatorzy wydarzenia.

Więcej: https://www.facebook.com/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH