SIA: prezes zachęca młodych farmacutów do kontaktu

PO GODZINACH

Autor: OIA Katowice/ rynekaptek.pl   29-09-2017, 13:29

SIA: prezes zachęca młodych farmacutów do kontaktu Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Śląska Izba Aptekarska zachęca studentów VI roku farmacji odbywających 6-miesięczną praktykę zawodową w aptekach na terenie izby do zapoznania się z możliwościami, jakie oferuje SIA.

- Po pierwsze proponuję spotkać się, porozmawiać i poznać. Możemy to zrobić w siedzibie Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach przy ul. Krynicznej 15 lub na zebraniu organizowanym przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego w Katowicach. Szczególnie chciałbym przedstawić Wam ostatnie zmiany Prawa farmaceutycznego dotyczące aptek - informuje Piotr Brukiewicz, prezes SIA.

Aktualne informacje są dostępne na stronie internetowej Śląskiej Izby Aptekarskiej oraz poprze stronę na Facebooku.

Korzystając z funkcji kalendarz google Śląskiej Izby Aptekarskiej, nie przegapi się żadnej ważnej imprezy. Dzięki niej możliwe jest przeglądanie zdarzeń typu: szkolenia, konferencje, imprezy sportowe i turystyczne, za pomocą własnego elektronicznego kalendarza uruchamianego na komputerach stacjonarnych, przenośnych, czy też urządzeniach mobilnych.

- Zachęcam do udziału w spotkaniach organizowanych przez SIA wspólnie z oddziałem katowickim PTFarm - dodaje szef Izby.

Przypomina, że ponownie na stronach SIA został uruchomiony portal ogłoszeń ułatwiający poszukiwanie pracy. Jest on dostępny pod adresem www.ogloszenia.katowice.oia.pl.

Przy Śląskiej Izbie Aptekarskiej istnieje od 1 września 2014 r. Aptekarska Grupa Wsparcia RADIX, która powstała jako inicjatywa gospodarcza łącząca działania aptekarzy małych polskich aptek na terenie Śląska i regionów ościennych.

Więcej: http://www.katowice.oia.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH