SIA przedstawia wyniki konkursu FotoFarm 2017

PO GODZINACH

Autor: SIA/rynekaptek.pl   02-11-2017, 15:22

SIA przedstawia wyniki konkursu FotoFarm 2017 SIA przedstawia Wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Farmaceutów

Śląska Izba Aptekarska informuje, że zakończył się III Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Farmaceutów. Publiczność, jak i Jury konkursu wybrało najlepsze zdjęcia.

Jury konkursu w składzie: dr farm. Piotr Brukiewicz, mgr farm. Michał Rzepczyk, mgr farm. Karolina Szczepanik oraz mgr farm. Bartosz Warwas, po burzliwych naradach, wybrało najlepsze zdjęcia w każdej z czterech kategorii.

W kategorii K1 "Apteka i aptekarz w obiektywie", zwyciężyła mgr farm. Anna Bielasik z OIA we Wrocławiu. W kategorii K2 "Farmacja na świecie", mgr farm. Rafał Pawlik z OIA w Katowicach.

W kategorii 3 "Nie samą pracą żyje aptekarz" najwięcej głosów zdobył mgr farm. Tomasz Banaczek z OIA w Bydgoszczy.  Z kolei wygrana w kategorii 4 "Varia" należy do mgr farm. Anny Bielasik z OIA we Wrocławiu.

W konkursie organizowanym przez Śląską Izbę Aptekarską brało udział 90 zdjęć od 25 uczestników z 11 Okręgowych Izb Aptekarskich (Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Opole, Poznań, Wrocław, Zielona Góra).

Nagrodę publiczności otrzymał natomiast mgr farm. Maciej Birecki z  OIA w Katowicach.

Zdjęcia wykonane przez laureatów są udostępnione w załączeniu, na profilu https://www.facebook.com/SlaskaIzbaAptekarska/

Więcej: http://katowice.oia.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH