Webinar: nowe prawo zamówień publicznych

PO GODZINACH

Autor: OIA Katowice/ rynekaptek.pl   04-11-2020, 13:01

Webinar: nowe prawo zamówień publicznych Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów aptek szpitalnych na szkolenie webinarowe pt. "Nowe prawo zamówień publicznych – rewolucja czy ewolucja dla szpitala?", które odbędzie się 9 listopada (poniedziałek) 2020 r. o godz. 18.00.

18.00-19.30: "Nowe prawo zamówień publicznych – rewolucja czy ewolucja dla szpitala?" - mec. Anna Banaszewska

Podczas spotkania zostaną przedstawione najważniejsze zmiany ustawy prawo zamówień publicznych, jakie wejdą w życie od 1 stycznia 2021 r. w zakresie procedury organizacji przetargu nieograniczonego o wartości powyżej progu i trybu podstawowego przetargu o wartości poniżej progu UE. Ze szczególnym uwzględnieniem zostanie omówiony obowiązek sporządzania przez Zamawiającego analizy potrzeb, zmiany w zakresie sporządzania opisu przedmiotu zamówień oraz kryteriów oceny ofert oraz dowodów przedmiotowych jakich może żądać Zamawiający na potwierdzenie zgodności zamówienia z SIWZ. Ponadto uczestnicy zostaną zapoznani z nowymi zasadami zawierania i zmiany umów o udzielenie zamówienia publicznego.

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Więcej: https://katowice.oia.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH