Webinar: pacjent z COVID-19 w aptece

PO GODZINACH

Autor: OIA Warszawa/ rynekaptek.pl   26-02-2021, 18:03

Webinar: pacjent z COVID-19 w aptece Zaproszenie na webinar - pacjent z covid-19 w aptece Fot. ShutterStock Data dodania: 19 grudnia 2022

Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie informuje, że w środę, 3 marca 2021 roku o godz. 10.00 odbędzie się szkolenie internetowe w ramach szkolenia ciągłego farmaceutów.

Wykład pt. "Pacjent z COVID-19 w aptece" wygłosi mgr farm. Emilia Gąsińska.

Za wysłuchanie wykładu można uzyskać 2 punkty edukacyjne tzw. „miękkie”. W celu weryfikacji Państwa aktywnego udziału w szkoleniu, w tracie jego trwania wykładowca udostępni do wypełnienia ankietę (on-line) zawierającą od 2 do 3 pytań, która będzie stanowiła poświadczenie uczestnictwa w szkoleniu.

Liczba miejsc jest ograniczona. Przy rejestracji należy podać swoje pełne imię i nazwisko, nr PWZF oraz przynależność do Izby.

Po rejestracji na adres mailowy zostanie przesłany link umożliwiający uczestnictwo w szkoleniu, w czwartek 28 stycznia 2021 r. o godz. 10.00.

Dlatego też wpisując swoje dane (w czasie rejestracji) Izba prosi o sprawdzenie ich poprawności.

Spotkanie będzie realizowane przy użyciu programu ZOOM. Instrukcja obsługi ZOOM: https://oia.waw.pl/wp-content/uploads/2020/10/Instrukcja-obs%C5%82ugi-Zoom.pdf

Warszawska OIA informuje też, iż osoby, które nie podadzą swojego imienia i nazwiska lub podadzą niewłaściwe, nie będą mogły otrzymać certyfikatu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH