Webinar: postępowanie z mediami przez farmaceutę w aptece

PO GODZINACH

Autor: OIA Katowice   08-04-2021, 19:02

Webinar: postępowanie z mediami przez farmaceutę w aptece Zaproszenie na webinar Fot. ShutterStock Data dodania: 19 grudnia 2022

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie webinarowe on-line pt. "Postępowanie z mediami przez farmaceutę w aptece".

Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia (poniedziałek) 2021 r. o godz. 19.00.

Harmonogram spotkania:

19.00-19.05: Otwarcie webinaru - prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach dr n. farm. Mikołaj Konstanty

19.05-19.15: Prezentacja produktowa

19.15-20.00: Postępowanie z mediami przez farmaceutę w aptece - mgr farm. Mariusz Politowicz

Celem szkolenia jest oswojenie farmaceutów z możliwymi zachowaniami przedstawicieli mediów, w tym działaniami, które nie są przewidywalne przez farmaceutę. Zwrócenie uwagi na spójność komunikacyjną i poprawność językową, np. unikanie kolokwializmów lub zdrobnień. Podstawy występowania przed kamerą i mikrofonem - także w studio.

Mgr farm. Mariusz Politowicz jest kierownikiem i właścicielem apteki "Pod Wagą" w Pleszewie. Magister farmacji od 1988 roku. Absolwent ówczesnej poznańskiej Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego, dziś pod nazwą Poznański Uniwersytet Medyczny.

Drugą kadencję z rzędu jest członkiem Naczelnej Rady Aptekarskiej (Kaliska OIA). Dyżurami aptek zajmuje się od 1992 roku. Nie dyżuruje od 1 stycznia 2016 r.

Partner spotkania: Farmina, Hurtap, Salus International Sp. z o.o.

Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Test do webinaru jest dostępny przez 7 dni. Test można rozwiązać jeden raz.

Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH