Webinar: prawo pracy w aptece

PO GODZINACH

Autor: OIA Katowice/ rynekaptek.pl   21-01-2021, 13:03

Webinar: prawo pracy w aptece Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na certyfikowane szkolenie webinarowe z mec. Moniką Bartwicką pt. "Prawo pracy w Aptece, czyli kilka słów o prawie pracy z perspektywy Pracodawcy i Pracownika w 2021", które odbędzie się 25 stycznia (poniedziałek) 2021 r. o godz. 18.00.

Spotkanie online odbędzie się 25 stycznia (poniedziałek) 2021 r. o godz. 18.00.

Monika Bartwicka jest prawnikiem, od ponad 10 lat związanym z rynkiem farmaceutycznym, trenerem i wykładowcą szkoleń o tematyce prawnej (około 100 szkoleń dla lekarzy i farmaceutów), współwłaścicielem spółki PML Group - działającej w obszarach innowacji medycznych i farmaceutycznych, współtwórcą projektu Innowacyjny Szpital.

Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Więcej: https://katowice.oia.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH