Webinar: UoZF a odpowiedzialność zawodowa

PO GODZINACH

Autor: OIA Katowice   18-05-2021, 21:02

Webinar: UoZF a odpowiedzialność zawodowa Zaproszenie na webinar Fot. ShutterStock Data dodania: 20 grudnia 2022

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie z cyklu "webinarowa środa" pt. "Ustawa o Zawodzie Farmaceuty z perspektywy organów odpowiedzialności zawodowej".

Spotkanie odbędzie się 26 maja (środa) 2021 r. o godz. 19.00.

Harmonogram spotkania:

19.00-19.05: Otwarcie webinaru, prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej dr n. farm. Mikołaj Konstanty

19.05-19.15: Prezentacja produktowa BAYER - Bepanthen Sensiderm - więcej, niż myślisz, dr n. biol. Agnieszka Kotusz

19.15-20.45: Ustawa o Zawodzie Farmaceuty z perspektywy organów odpowiedzialności zawodowej

Prelegenci:
- mgr farm. Anna Włodarczyk - przewodnicząca Naczelnego Sądu Aptekarskiego VII i VIII Kadencji, członek Okręgowej Rady Aptekarskiej w Krakowie, kierownik Apteki Ogólnodostępnej, doktorant na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego

- mgr farm. Dominik Lakota - Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej VIII Kadencji. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących odpowiedzialności zawodowej farmaceutów oraz funkcjonowania organów prowadzących postępowania w przedmiocie odpowiedzialności zawodowej.

Zakres szkolenia: podstawy odpowiedzialności zawodowej farmaceutów, zasady działania sądu aptekarskiego i rzecznika odpowiedzialności zawodowej, kary za działanie sprzeczne z przepisami prawnymi dotyczącymi wykonywania zawodu. Ustawa o zawodzie farmaceuty - nowe prawa i obowiązki farmaceutów - szanse i zagrożenia, na co zwrócić uwagę.

Uwagi techniczne

Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Test do webinaru jest dostępny przez 7 dni. Test można rozwiązać jeden raz.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH