WebinarNIA: UoZF o kierownikach aptek

PO GODZINACH

Autor: webinarnia.nia.org.pl/ rynekaptek.pl   08-03-2021, 17:32

WebinarNIA: UoZF o kierownikach aptek Zaproszenie na webinar Fot. ShutterStock Data dodania: 19 grudnia 2022

Naczelna Izba Aptekarska zaprasza na wykład pod tytułem Ustawa o Zawodzie Farmaceuty: Kierownik apteki ogólnodostępnej, szpitalnej i zakładowej – ustanowienie, przesłanki, pozycja i zadania.

Wydarzenie odbędzie się 11 marca o godzinie 18.00.

Spotkanie poprowadzą: Agnieszka Zimmermann, kierownik Zakładu Prawa Medycznego i Farmaceutycznego GUM oraz Ewa Steckiewicz-Bartnicka, koordynator Komisji ds. Farmacji Szpitalnej.

Biorąc udział w tym webinarze dowiesz się, jak w UoZF przedstawia się kwestia ustanowienia, przesłanki, pozycja i zadania kierownika apteki ogólnodostępnej, zakładowej i szpitalnej - zachęca do udziału Izba.

Za udział w wydarzeniu będzie można otrzymać 2 punkty edukacyjne.

Warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego 2 punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych.

Izba prosi o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty.

W przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: webinarnia@nia.org.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH