
Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na certyfikowane szkolenie on-line z dr n. farm. Michałem Wysockim z cyklu webinarowa środa pt. "Czy fitoterapeutyki mogą stanowić skuteczną alternatywę w leczeniu schorzeń gardła?"
Wydarzenie odbędzie się 27 stycznia 2021 r. o godz. 18.00.
Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl
"Czy fitoterapeutyki mogą stanowić skuteczną alternatywę w leczeniu schorzeń gardła?"
- Lek, wyrób medyczny, suplement diety
- Schorzenia gardła
- Porost islandzki i chemizm – zastosowanie i mechanizm działania
- Porównanie porostu islandzkiego i syntetycznych leków w bólu gardła
- Porost islandzki - technologia postaci leku
Dr n. farm. Michał Wysocki to specjalista w zakresie farmakognozji i fitoterapii, autor polskich i zagranicznych publikacji naukowych z zakresu farmakognozji. Aktywny zawodowo farmaceuta, pracujący w aptece ogólnodostępnej oraz w dziale farmacji szpitalnej. Członek Zarządu powiatowego Koła Diabetologicznego, Laureat nagrody Anioł Farmacji oraz Farmaceuta Roku w plebiscycie Hipokrates Opolszczyzny.
Więcej: https://katowice.oia.pl/
Newsletter
Rynek Aptek: polub nas na Facebooku
Obserwuj Rynek Aptek na Twitterze
RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych