Webinarowa środa: jak szukiwać informacji w bazach naukowych

PO GODZINACH

Autor: OIA Katowice   07-05-2021, 18:02

Webinarowa środa: jak szukiwać informacji w bazach naukowych Gdzie farmaceuci mogą szukać rzetelnej wiedzy naukowej? Fot. ShutterStock Data dodania: 20 grudnia 2022

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie on-line z cyklu webinarowa środa z drem n. farm. Sebastianem Lijewskim pt. "Wiedza farmaceuty - jak znaleźć i interpretować rzetelne materiały źródłowe".

Spotkanie odbędzie się 12 maja (środa) 2021 r. o godz. 19.00.

Harmonogram spotkania:

19.00-19.05 - Otwarcie webinaru

19.05-19.15 - Prezentacja produktowa

19.15-20.15 - Wiedza farmaceuty: Jak znaleźć i interpretować rzetelne materiały źródłowe - dr n. farm. Sebastian Lijewski

Jak poszukiwać wartościowych informacji w bazach naukowych

Szkolenie ma na celu zapoznanie farmaceutów z funkcjonowaniem współczesnej nauki i Evidence Based Medicine oraz wskazać, na przykładach, jak poszukiwać wartościowych informacji w bazach naukowych.

Pokaże także, jak uzyskiwać do nich dostęp i jak je interpretować. Ten webinar zachęci farmaceutów do aktywnego poszukiwania i lektury anglojęzycznych źródeł naukowych.

Dr n. farm. Sebastian Lijewski – absolwent i pracownik Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Nauczyciel akademicki oraz badacz zajmujący się poszukiwaniem nowych leków.

Współautor kilkunastu publikacji naukowych z dziedziny chemii medycznej i nanotechnologii. Popularyzator rzetelnej wiedzy na temat zdrowia, medycyny, nauki i rodzicielstwa. Autor bloga Tata Farmaceuta.

Partner spotkania: Aurovitas, Farmina, Hurtap, Salus International.

Uwagi techniczne

Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Test do webinaru jest dostępny przez 7 dni. Test można rozwiązać jeden raz.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH