Webinarowa środa: o fitoterapii schorzeń dróg oddechowych

PO GODZINACH

Autor: OIA Katowice/ rynekaptek.pl   12-01-2021, 13:31

Webinarowa środa: o fitoterapii schorzeń dróg oddechowych Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na certyfikowane szkolenie on-line z dr n. farm. Michałem Wysockim z cyklu webinarowa środa pt. "Rola farmaceuty w fitoterapii schorzeń dróg oddechowych w świetle najnowszych badań".

Wydarzenie odbędzie się 13 stycznia 2021 r. o godz. 18.00.

W programie spotkania m.in. wykład "Rola farmaceuty w fitoterapii schorzeń dróg oddechowych w świetle najnowszych badań" - dr n. farm. Michał Wysocki:

- Schorzenia dróg oddechowych – rola farmaceuty.
- Surowce roślinne wykorzystywane w fitoterapii dróg oddechowych.
- Leki syntetyczne, a wyciągi roślinne – porównanie skuteczności i bezpieczeństwa stosowania w świetle najnowszych badań.

Dr n. farm. Michał Wysocki jest specjalistą w zakresie farmakognozji i fitoterapii, autorem polskich i zagranicznych publikacji naukowych z zakresu farmakognozji. To aktywny zawodowo farmaceuta, pracujący w aptece ogólnodostępnej oraz w dziale farmacji szpitalnej. Członek zarządu powiatowego Koła Diabetologicznego, Laureat nagrody Anioł Farmacji oraz Farmaceuta Roku w plebiscycie Hipokrates Opolszczyzny.

Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Więcej: https://www.katowice.oia.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH