Zdradził go brak maseczki. Zatrzymany i osadzony za inne przestępstwo

PO GODZINACH

Autor: PAP/ rynekaptek.pl   20-01-2021, 14:02

Zdradził go brak maseczki. Zatrzymany i osadzony za inne przestępstwo Uwagę funkcjonariuszy patrolujących ulice jednej z miejscowości położonych w gminie Jemielnica zwrócił idący chodnikiem mężczyzna, który nie miał zasłony ust i nosa (fot. Pixabay)

Policjanci z Zawadzkiego, woj. opolskie, zatrzymali mężczyznę, który nie używał w miejscu publicznym maseczki. Jak poinformowała KW Policji w Opolu, okazało się, że sprawca wykroczenia jest poszukiwany do odbycia kary więzienia za inne przestępstwo.

Uwagę funkcjonariuszy patrolujących ulice jednej z miejscowości położonych w gminie Jemielnica zwrócił idący chodnikiem mężczyzna, który nie miał zasłony ust i nosa.

Sprawcę wykroczenia wylegitymowano. W wyniku sprawdzania policyjnej bazy danych okazało się, że jest on poszukiwany przez jeden z sądów rejonowych do odbycia kary trzech miesięcy pozbawienia wolności za niestosowanie się do orzeczonego środka karnego. Mężczyzna został zatrzymany i przekazany do zakładu karnego, gdzie odbywa zasądzoną wcześniej karę więzienia.

Podobne zdarzenie miało miejsce pod koniec ub. roku.

Zakopiańscy policjanci zatrzymali jednego dnia czterech mężczyzn, ponieważ ci nie mieli założonych maseczek. Po wylegitymowaniu okazało się, że są poszukiwani. Jeden z nich listem gończym – powiedział PAP rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH