ZOIA: zbiórka karmy dla kotów. Darczyńca może otrzymać tytuł FarMiałceuty Roku

PO GODZINACH

Autor: ZOIA/ rynekaptek.pl   26-11-2020, 13:02

ZOIA: zbiórka karmy dla kotów. Darczyńca może otrzymać tytuł FarMiałceuty Roku Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Zachodniopomorska Okręgowa Izba Aptekarska organizuje akcję charytatywną "Paka dla Zwierzaka". Wśród darczyńców zostanie wylosowana osoba, która otrzyma tytuł FarMiałceuty Roku oraz otrzyma dyplom i unikalny upominek – rękodzieło wykonane przez farmaceutkę.

4 października br. obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Pomyślmy o zwierzętach, dla których największym zagrożeniem jest głód i zbliżająca się zima. W tym roku, z powodu pandemii i licznych ograniczeń, nasza pomoc jest im szczególnie potrzebna - przypominają członkowie ZOIA.

- Jako grupa zawodowa o wielkich sercach i niezmierzonych pokładach empatii, organizujemy akcję “Paka dla Zwierzaka”. Jest to akcja Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej, której celem jest zebranie karmy i innych potrzebnych rzeczy dla Stowarzyszenia KociArka, zajmującego się bezdomnymi kotami - dodają organizatorzy.

Co będzie zawierała „Paka dla Zwierzaka”? Sucha i Mokra karma – przynajmniej 75 kg. Ta liczba w tym roku zobowiązuje. Ponadto potrzebne są m.in.: podkłady higieniczne, ręczniki i koce (mogą być stare i podniszczone) oraz żwirek.

Miejscem zbiórki będzie biuro ZOIA (ul. Bolesława Śmiałego 4) w najbliższy piątek 27 listopada w godzinach 16:00-17:00.

W razie problemów z dotarciem do biura ZOIA Izba prosi o kontakt SMS (Alicja: 725366846, Basia: 501214994).

- Na terenie Szczecina i okolic podjedziemy samochodem i odbierzemy to, co będziecie chcieli przekazać dla Stowarzyszenia - dodają organizatorzy.

Wśród darczyńców biorących udział w tej pionierskiej akcji charytatywnej wylosujemy osobę, która otrzyma tytuł FarMiałceuty Roku oraz otrzyma dyplom i unikalny upominek – co to będzie? Rękodzieło wykonane przez jedną z naszych farmaceutek.

Więcej: http://www.zoia.szczecin.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH