X Forum Medicamentum: jubileusz Prospera i targów farmaceutycznych

POLITYKA LEKOWA

Autor: MAK/rynekaptek.pl   24-02-2010, 16:13

X Forum Medicamentum: jubileusz Prospera i targów farmaceutycznych Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Podczas dziesiątej już edycji targów branży farmaceutycznej Forum Medicamentum, świętowano nie tylko jubileusz tej imprezy, ale i 20-lecie firmy Prosper.

X Forum Medicamentum pozwoliło odwiedzającym na zapoznanie się z ofertą ponad 100 wystawców. Prezentowano najnowsze produkty lecznicze i leki.

– Już 20 lat współpracujemy z polskimi niezależnymi aptekami i producentami. To wielki sukces naszej firmy, za który dziękujemy wszystkim naszym partnerom – mówi Adam Pieniacki, dyrektor generalny Prosper S.A., jednego z największych polskich dystrybutorów farmaceutycznych.

– Byliśmy pierwszą firmą, która zorganizowała takie targi. Dajemy aptekarzom z całej Polski możliwość zwiększania kwalifikacji zawodowych, zaznajomienia się z nowościami rynkowymi oraz podpisania intratnych umów – dodaje Adam Pieniacki.

Na początku roku wraz z 20-leciem Prosper S.A., dystrybutor i współpracujące z nim Apteki Dobrych Cen włączyły się w kampanię charytatywną UNICEF „Reszta w Twoich rękach”.

W związku z tym tegoroczne Forum Medicamentum uświetnili swoją obecnością dyrektor generalny UNICEF Polska, Marek Krupiński, koordynator akcji – Jolanta Bylica oraz ambasador UNICEF – znakomity aktor Artur Żmijewski, którzy podziękowali aptekom za udział w akcji oraz namawiali kolejne do udziału w kampanii.
Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH